Connect 4 - Spela här Gratis Online strategi spel som är en Anslut game, strategispel, roliga spel, puzzle game, androidoch alla gratis spel på Fupa spel
   

Fun Connect 4 Free Game

"Connect 4"
A Free Online Game


Connect 4

Click To Play

Free Game Plays: 684880  Online Game Rating: Rate Connect 4 Star 1Rate Connect 4 Star 2Rate Connect 4 Star 3Rate Connect 4 Star 4Rate Connect 4 Star 5 Online Bookmark:


Connect 4 Online Information

Connect 4 Category: Online Strategy Games
Description: Denna klassiska strategispel av ansluta fyra är säker på att du är intensivt inriktat och ha kul! I detta spel måste du se till att assort din peggarna i rad fyra tidigare än din konkurrent. Mindre peggarna som du använder när du få din rad fyra desto högre poäng! Vad väntar du gå visa din partner som är chef och Anslut fyra! Detta spel är online.
Tags: , , , ,
Developer: Fupa
Instructions: Kontrollera i spelet för instruktioner om hur man spelarConnect 4.

Link Code: | Embed Code: | IFrame Code:
Lägg till detta spelet till din webbsida!

Kopiera denna kod till din sida

Connect 4 Spelet kommentarer

/tinyf/genie.png FupaPAMMYK wrote at 10/28/2009 1:06:00 AM
"It's okay I suppose for a quicky."
/tinyf/nurse.png Fupananaa123 wrote at 9/4/2009 3:24:00 PM
"did not like it"
/tinyf/maid.png Fupasm786 wrote at 9/3/2009 5:05:00 AM
"this is great "
/tinyf/king.png Fupaslick69 wrote at 6/24/2009 7:26:00 PM
"passes the time,it's o.k."
/tinyf/brave.png Fupasweetbuffe wrote at 5/18/2009 6:49:00 AM
"hay all good games "
/tinyf/shedevil.png Fupadmntedchik wrote at 4/6/2009 2:41:00 PM
"its deffinatly connect four"
/tinyf/brave.png Fupaflor.tulip wrote at 3/27/2009 11:34:00 AM
"surpresa"
/tinyf/hippy.png Fupachocgurl wrote at 3/19/2009 12:10:00 AM
"could be better"
/tinyf/fbiagent.png Fuparoxdavis wrote at 3/12/2009 5:52:00 PM
"HATE IT."
/tinyf/brave.png Fupakeyskeys wrote at 2/23/2009 2:39:00 AM
"its okay"
/tinyf/shedevil.png Fupamissdiva69 wrote at 2/19/2009 5:37:00 PM
"Hate it!!!! "
/tinyf/baker.png FupaGryphon wrote at 11/4/2008 8:14:00 AM
"classic"
Sign up or Login to post a comment about Connect 4!


Senaste Online Scores
Inventor FupaTom195612190
Robin Hood FupaSweetafton14190
Robin Hood FupaSweetafton12200
Robin Hood FupaSweetafton10000
Anne Bonny FupaGweneth042112040
Ninja Fupa17439910000
Ninja Fupa1743997900
Ninja Fupa1743997840
Ninja Fupa1743997790
Ninja Fupa1743997720
Athlete Fupayaya20177900
Athlete Fupayaya20177650
Anne Bonny FupaBandKids4Eva12630
Anne Bonny FupaBandKids4Eva12200
Anne Bonny FupaBandKids4Eva7830


Om du gillade Connect 4 Du kanske också vill detta spel:



  


DMCA | Privacy | Sitemap
Copyright © 2008-2014 Fupa Games Inc. Trademarks & Copyrights belong to their respective owners.